Ohlédnutí za konferencí MoodleMoot.cz 2016

Ve středu 19. října 2016 v odpoledních hodinách úspěšně skončil třídenní maraton workshopů a přednášek věnovaných Moodle a e-learningu uskutečněný v rámci mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2016.
Během prvního dne měli zájemci možnost absolvovat workshopy zaměřené na praktické využití LMS Moodle. Workshopy byly tematicky určeny pro autory, tvůrce kurzů a pro administrátory Moodle.
Další příval nových informací a poznatků ze světa Moodle byl hostům servírován v průběhu úterního dopoledne a odpoledne dokonce ve dvou paralelních sekcích, přičemž v průběhu úterý bylo představeno celkem 20 prezentací. Součástí druhého dne MoodleMootu bylo i vyhlášení vítěze soutěže středních škol v oblasti tvorby kurzů v LMS Moodle, kdy ještě jednou gratulujeme vítěznému týmu z gymnázia Šternberk.
Společenský večer probíhal v historických prostorách dělostřeleckého skladu, jenž byly rekonstruovány a přeměněny v Pevnost poznání UP. V rámci společenského večera byla hostům zpřístupněna část tohoto interaktivního muzea vědy, kde si hosté měli možnost vyzkoušet animace věnované historii obléhání Olomouce v průběhu sedmileté války.
Poslední den konference byl věnován dalším prezentacím, které byly zaměřeny zejména na využití LMS Moodle v akademickém a firemním prostředí.

Věříme, že i čtvrtá konference MoodleMoot byla úspěšná, že jste zde získali mnoho zajímavých informací a zkušeností z praxe, které Vám dodaly další inspiraci pro práci s LMS Moodle.

Děkujeme Vám za účast, těší nás Vaše důvěra a věříme, že se budeme i nadále setkávat.

Podívejte se na webu www.moodlemoot.cz, jak jsme zaznamenali některé momenty z průběhu konference.

Moodle tým PragoData Consulting, s.r.o.

mootcz16 - přednáška v hlavním konferenčním sálu

mootcz16 workshop pro pedagogy

mootcz16-zábavná atmosféra společenského večera v Pevnosti poznání