PragoData Consulting, s.r.o.

PragoData Consulting,s.r.o. působí úspěšně v oblasti informačních technologií od roku 1992. Realizovali jsme řadu projektů pro přední české i zahraniční společnosti. PragoData Consulting se mimo jiné dlouhodobě věnuje systémům vzdělávání a také designu a realizaci webových stránek a aplikací. Naše zkušenosti s informačními technologiemi využíváme i v e-learningu, jak při tvorbě multimediálních a interaktivních kurzů, tak při implementaci komplexních řešení postavených na světově rozšířeném LMS Moodle, pro který jsme jediný oficiální partner na území České republiky.

Naši pracovníci mají hluboké znalosti a dlouhodobé zkušenosti v oblasti informačních technologii, což je základem pro udržení vysoké kvality poskytovaných služeb. U našich pracovníků klademe velký důraz na neustálé vzdělávání a udržování znalostí s aktuálním vývojem v oblasti ICT, což nám umožňuje nabízet zákazníkům co nejkvalitnější služby.

Naše dovednosti jsou komplexní a zákazníkům nabízíme realizaci a podporu celého životního cyklu požadovaného projektu. Vycházíme ze základních procesních analýz, přes zpracovávání informačních strategií a návazných realizačních kroků k vlastní realizaci záměrů až k zajištění udržitelnosti projektu. Dokážeme uspokojit požadavky širokého spektra zákazníků.

 

moodle partner pragodata