Moodle Průvodce

Verze Moodle 3.2 publikovaná na konci minulého roku zahrnuje i známý doplněk Průvodce (User Tours). Je to výborný nástroj pro prvotní instruktáž a orientaci nových uživatelů v systému Moodle.

Moodle verze 3.2 na mobilních zařízení

Koncem roku 2016 byla publikována nová verze Moodle 3.2 včetně mobilní verze Moodle Mobile.  Windows platforma již byla opuštěna.

Moodle 3.1 - Vzdělávání podle kompetencí

Interview s přednášejícím na MoodleMoot.cz

Součástí konference MoodleMoot.cz 2016 budou i příspěvky o nových rysech aktuální verze Moodle 3.1. Zcela zásadní novinkou jsou funkce zajišťující tzv. vzdělávání podle kompetencí. Zeptali jsme se moodlera Bohuše Havla na podrobnosti.

Nová verze Moodle 3.2

Dne 5.prosince 2016, byla publikována nová verze Moodle 3.2. Nová verze se změnila vizuálně, ovládání webové verze  s novým motivem Boost a mobilní aplikace se sjednotilo.

Interview s pořadateli MoodleMoot.cz - soutěž

Pořadatel mezinárodní konference MoodleMoot.cz 2016 – společnost PragoData Consulting a spolupořadatel Univerzita Palackého v Olomouci se společně dohodli na zapojení studentů středních škol do MoodleMoot.cz 2016 mimo jiné prostřednictvím soutěže. O vysvětlení detailů o soutěži jsem požádal kolegu Michala Bajera.