Certifikovaný Moodle partner

Jsme oficiálním certifikovaným Moodle partnerem pro Českou republiku. Cílem partnerství společnosti PragoData Consulting a Moodle Pty je umožnit vám kvalitní a efektivní využití LMS Moodle pro řešení všech vašich potřeb spojených s elektronickým vzděláváním. Tento web je proto věnovaný jak systému Moodle, tak i - a to především - službám, které vám z pozice Moodle partnera nabízíme. 

PDC moodle partner

moodle partner pragodata

Elektronická podpora vzdělávání, ať už zaměstnanců, studentů a žáků škol nebo veřejnosti, se stává významným racionalizačním nástrojem učebního procesu. Správně nastavená e-learningová výuka je úsporná časově, prostorově i ekonomicky a v mnoha případech může zcela nahradit výuku prezenční.

Cílem Moodle partnera však není eliminovat v dnešní technické době tolik potřebný lidský kontakt. I prezenční výuka může být efektivně doplněna e-learningovou formou a rozšířit tak vzdělávání mimo časově a prostorově omezený rámec instituce. LMS Moodle je ideálním prostředkem, jak různorodé cíle mnohdy odlišných instituací naplnit. 

 

úvodní obrazovka MM2018